Dzieje się !

Zakończone Akcje na Rzecz Lenki

„Wszyscy byliśmy STRAŻAKAMI!!!”

W dniu 17 września, na placu targowym odbył się piknik strażacki dla naszej małej żołynianki Lenki. Organizatorem wydarzenia była Ochotnicza Straż Pożarna w Żołyni wraz z współorganizatorami tj.: Grupa rekonstrukcyjna „ORDON” – Obwód Łańcut na czele z p. Jerzym Forytem, oraz Szkółka Piłkarska Błękit Żołynia na czele z p. Tomaszem Majkutem. Całość odbyła się pod patronatem Wójta Gminy Żołynia p. Piotra Dudka.
To co wydarzyło się w tym dniu przerosło oczekiwania wszystkich zaangażowanych grup. Znane motto strażackie mówi: „Bogu na chwałę, ludziom na ratunek”. Pomagaliśmy wszyscy razem! Zatem wszyscy możemy nazwać się strażakami, którzy pomogli naszej małej bohaterce Lence.
Długie przygotowania zaowocowały przepięknym wydarzeniem, a słoneczna pogoda przyciągnęła tłumy mieszkańców Żołyni i nie tylko. Dzięki tak licznemu zaangażowaniu udało się zebrać aż:4️⃣7️⃣3️⃣3️⃣0️⃣ zł! Nie było by to możliwe, gdyby nie Wasza pomoc i otwartość serc. Chcemy serdecznie podziękować każdemu z osobna za każdy gest dobroci.
Szczególnie chcemy podziękować naszym współorganizatorom: p. Jerzemu Forytowi, który zorganizował kompletne miasteczko wraz ze swoją grupą rekonstrukcyjną oraz wystawił na licytację swój kultowy zabytkowy motocykl: Komar. P.Tomaszowi Majkutowi, który pomagał nam od początku aż do samego końca, organizując mecz pokazowy na boisku Orlik, scenę wraz z wyposażeniem, a także kiełbasę na strażackiego grilla od zakładu wędliniarskiego p. Rafała Rosół z Markowej. Następnie chcemy serdecznie podziękować p. Wojciechowi Leji, który przekazał na licytację Fiata 126p sprzedanego za cenę 8.200 zł! Podziękowania składamy również wszystkim tym, którzy przekazali przedmioty na licytacje internetowe, z których udało się pozyskać 2.630 zł! Dziękujemy p. Krzysztofowi Guzy za zorganizowanie placu zabaw i atrakcji dla dzieci połączonych ze strefą gastronomiczną. Chcemy tutaj zaznaczyć, że pan Krzysztof przekazał na wspólny cel 5.000 zł! Dziękujemy p. Wojciechowi Kwiatkowi wraz z Sylwestrem Ciskiem, za przygotowanie stanowisk strzeleckich Paintball oraz pokaz zabytkowych samochodów. Tutaj chcemy podziękować również wszystkim sympatykom motoryzacji, którzy przyłączyli się do zorganizowania alei pokazowej w tym dniu! Podziękowania kierujemy również do instytucji państwowych tj.: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Łańcucie, 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej, Komenda Powiatowa Policji w Łańcucie, Ogniwo Konne Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie ( mł. asp. Anna Wójcik i sierż. szt. Marcin Uchański), Zespół Przewodników Psów Służbowych Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie (asp. Bartłomiej Ciupak), Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Rzeszowie. Dziękujemy również naszym niezawodnym gospodyniom z Żołyni, Brzózy Stadnickiej i Kopani Żołyńskich, które przygotowały przepyszne potrawy. Tutaj również chcemy podziękować p. Oldze i Bartkowi Szpilom ( Malinowa – Pracownia Cukiernicza) za stoisko ze słodkościami. Dziękujemy p. Waldemarowi Kielarowi za pokazy sztuk walki, które przygotował wraz ze swoimi podopiecznymi.
Uczniom Zespołu Szkół w Żołyni, wraz z p.Grzegorzem Hryniewskim za przygotowanie atrakcji dla dzieci.
Dziękujemy Centrum Medycznemu w Łańcucie sp. z o. o. za pomoc w zabezpieczeniu całego wydarzenia, a także stworzenie punktu informacyjnego. Zespołowi KORDIAN za przepiękną muzykę oraz stworzenie cudownej zabawy. Zespołowi #GARAGE za mocną dawkę rockowej muzyki, oraz p. Karolowi Szturowi za prowadzenie internetowych licytacji! Dziękujemy zespołowi „KUZYNI Z DRUGIEJ LINII”, którzy pokazali swoje umiejętności i rozgrzali taneczny parkiet do czerwoności. Dziękujemy grupie samochodów terenowych za emocjonujące przejazdy po grząskich terenach. Oczywiście nie odbyło by się to wszystko bez odpowiedniej sceny i oświetlenia, także z tego miejsca składamy wielkie podziękowania dla firmy Pro Art oraz p. Dariusza Śmigla. Dziękujemy Aeroklubowi ze Stalowej Woli za przeloty balonem.
Dziękujemy Ochotniczej Straży Pożarnej z Husowa za przejażdżki Quadem, Ochotniczej Straży Pożarnej Żołynia – Kopanie za pomoc w zabezpieczeniu całego wydarzenia, pracownikom Gminnego Ośrodka Kultury w Żołyni za prowadzenie całego wydarzenia, szczególnie p. Magdalenie Kątnik-Kowalskiej oraz p. Pawłowi Nowakowi za wypożyczenie samochodu chłodniczego. Dziękujemy p. Łukaszowi Filip za stworzenie fotorelacji z całego wydarzenia.
Jednak to wszystko nie odbyło by się bez mechanizmu napędowego, którym był druh prezes Tomasz Leja, który wraz z współorganizatorami zorganizowali dla Państwa ten ogrom atrakcji.
Dziękujemy w imieniu Lenki, jej rodziców i własnym za tą otwartość, za dobre słowo i za bycie wspólnie z nami strażakami!🚒🚒🚒

Polowanie na rogacze

W ramach akcji #gramyzlena w dniach 5- 6 sierpień odbyło się polowanie na rogacze.🦌

Cały dochód z polowania zasilił zbiórkę dla Lenki w kwocie 2️⃣0️⃣ 1️⃣1️⃣9️⃣,5️⃣0️⃣zł. Dziękujemy!

Drift Show Rakszawa #2 Dla Lenki

Otrzymujemy wiele zapytań o kwotę jaką udało nam się zebrać podczas Drift Show Rakszawa #2 Dla Lenki. Lenka wraz z rodzicami, była w Belgii na badaniach, tak więc czekaliśmy na nich z liczeniem pieniędzy. Dzisiaj możemy wam Ogłosić jaką kwotę pieniędzy udało nam się zebrać na imprezie dzięki wam

7️⃣3️⃣ 7️⃣6️⃣3️⃣, 8️⃣4️⃣zł oraz 2️⃣5️⃣ euro 

Jako organizatorzy jesteśmy w totalnym szoku.. Kwota przerosła całkowicie nasze oczekiwania.. TO DZIEKI WAM PRAWDOPODOBNIE ZBIÓRKA ZOSTANIE ZAMKNIETA

Brakuje nam słów by wyrazić wdzięczność za pomoc tak więc z tego miejsca chcemy podziękować wszystkim osobom, którzy dołożyli swoją cegiełke do tego wydarzenia. Pamiętajcie, bez was to by się nie udało.. 

DRIFTERZY! Dziękujemy wam pięknie za tak mega show, oczywiście bez was nie odbyłaby się ta impreza.

Dziękujemy w szczególności Wójtowi Gminy Rakszawa Jackowi Szubartowi. To właśnie ten Pan był najbardziej zaangażowany w organizację i pomoc

DZIEKUJEMY WSZYSTKIM JESZCZE RAZ ZA BARDZO LICZNĄ OBECNOŚĆ ORAZ OTWARTE SERCA WYPEŁNIONE MIŁOŚCIĄ I POMOCĄ

Dziękujemy Strażakom z Osp Rakszawa, kole gospodyń wiejskich, proboszczowi parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Rakszawie 

Sponsorzy imprezy :

1. DOTRANS (GŁÓWNY SPONSOR)

2. WÓJT GMINY RAKSZAWA JACEK SZUBART

3. ROYA POD ANIOŁAMI

4. DIAMOND CAR

5. KASACJA HAJDER

6. CIS-BUD

7. STALBUD

8. TOM-BUD

9. MULTIBRUK

10. URBAN LIGHTS

11. BAQA SERWIS

12. ADBL

13. MTUNING

14. SABA GREEN

15. LEJAX BRUK PIOTR LEJA

16. TORNADO MARCIN MRÓZ

17. MAX TECH GRZEGORZ CISEK

18. KRZYSZTOF KUS

19. ŁKS START BRZOZA STADNICKA

20. USŁUGI LEŚNE PAWEŁ PELC

21. AUTO SERWIS DAWID

22. PAWEŁ PRAJS

23.EL-KAR INSTALACJE ELEKTRYCZNE KAROL NAPORA

24. MARDBRUK MARCIN DOŁĘGA

25.POŚREDNICTWO UBEZPIECZENIOWE WIESŁAW OLBRYCHT

26. CIS-MET KONSTRUKCJE STALOWE ANDRZEJ CISEK

27. FIRMA USŁUGOWO-BUDOWLANA TOMASZ GRZESIK

28. GS GRODZISKO

29. GS ŻOŁYNIA

30. DOM CHLEBA RAKSZAWA

31. SMAK GÓRNO 

32. USŁUGI BHP I PPOŻ ZBIGNIEW GDAŃSKI

33. MAX-ELECTRO MIROSŁAW KOCHMAN

34. Pizzeria u Mareckiego Marek Sroczyk

Dziękujemy ‼️

Gmina Rakszawa portal samorządowy 

Honorowy Patronat Wójt Gminy Rakszawa Jacek Szubart

–> Link 

Piątka dla Leny

Co to była za sobota!

Koło Łowieckie „Kuropatwa”, Żołyńska Grupa Biegowa „Zośka” z rodzinami, przyjaciółmi, czyli jednym słowem z ludźmi o ogromnych sercach wielkości słońca „Zagrali z Leną”, i TO JAK!

Emocje trochę opadły dlatego dwa słowa o tych bez których nasze wydarzenie nie miało by prawa bytu.

Wspólnie z Koło Łowieckie „Kuropatwa” w Żołyni wielkie podziękowania kierujemy do:

Ochotnicza Straż Pożarna w Żołyni Ochotnicza Straż Pożarna Żołynia-Kopanie Osp Brzóza Stadnicka OSP Smolarzyny za zabezpieczenie trasy biegu .

Lukfarb i Bank Spółdzielczy w Żołyni za małe słodkości dla naszych biegaczy.

MAAWsport i Matbox Mateusz Gwizdak  za nagrody dla zwycięzców biegów.

CHRONOTEX za pomoc z zapisami.

Danielewicz Meble za pomoc z medalami.

sołtys Marek Mach za pomoc w nagłośnieniu biegu.

Paintball-Żołynia za najlepszy punkt żywieniowy na trasie pod słońcem.

Rafał Sierzęga za relacje zdjęciową.

Roja Pod Aniołami Małgorzata i Stanisław Miś za wspaniałe regenerujące jedzonko na mecie i pomoc w zaopatrzeniu potańcówki.

zespół „DO OPORU” za świetne granie i wspólną zabawę, aj nóżka chodziła.

Jacek Pikuła za zaopatrzenie potańcówki.

Specfood i Tomasz Józefczyk za zaopatrzenie gastronomiczne.

VAN Pur i Tomasz Dziurzyński za zaopatrzenie potańcówki w napoje izotoniczne.

Liceum Ogólnokształcące w Żołyni za przyłączenie się do akcji i sprzedaż fantastycznych gofrów.

Klub Miłośników Wsi Smolarzyny za wspaniałą, jak zawsze, watę cukrową.

dr Aneta Lechowicz za akcję badania znamion, pamiętajcie! zdrowie najważniejsze!!

Dominika Dudek, Stanisława Mazurek, Maria Walawender, Małgorzata Bodio za wyśmienite ciasta dla wszystkich.

Wojciech Paterek za wypożyczenie namiotu dla zespołu.

Hufiec Łańcut, Magdalena Grzybowska – Rogala za wypożyczenie podłogi do tańców.

Sklep Myśliwski AVANT Grzegorz Śmigiel za gadżety na licytację.

Gmina Żołynia na czele z Panem Wójtem Piotrem Dudkiem oraz przewodniczącym rady gminy Panem Piotrem Forytem za pomoc w organizacji wydarzenia od A do Z.

DZIĘKI WAM, KWOTA JAKA ZASILIŁA KONTO NASZEJ LENY TO: 34 617 zl. Ogromne DZIEKUJEMY!!!

—> LINK 

—> Foto Relacja

75-lecie Klubu Jawor Krzemienica

 

Druga część naszego jubileuszu należała do muzyków, którzy swoją grą wprowadzili nas w iście piknikowy klimat. Podczas  koncertów na naszej scenie, swoje aranżacje popularnych hitów muzycznych oraz własne utwory zaprezentowali artyści z zespołów: Golden AGE z Dąbrówek oraz Cops Band z Rzeszowa. 

Warto zaznaczyć, że oba zespoły zagrały swoje koncerty charytatywnie czym włączyły się w akcję pomocy dla Lenki Rupar, którą wspieraliśmy w trakcie pikniku. Swoją cegiełkę do akcji dołożył również jeden z liderów zespołu Cops, przeznaczając na licytację dla Lenki – koszulkę zespołu oraz pałeczki do perkusji. Wielkie brawa 

Łącznie na pomoc dla Leny udało nam się zebrać 4110zł, a środki zostały przekazane do Stowarzyszenia Pomocy Chorym Dzieciom Liver. 

Zapraszamy do odwiedzania naszej nowo powstałej strony internetowej, która prężnie się rozwija przed startem sezonu rozgrywkowego 2023/2024. Na stronie głównej umieściliśmy zakładkę z głosowaniem na naszą drużynę Młodzika Starszego w ramach programu “Dobra Drużyna PZU”, tak aby był do niego szybki i prosty dostęp. W najnowszym wpisie znajdziecie więcej zdjęć z sobotniego pikniku. Link w komentarzu

–> Link

VI Jarmark Podziwerzyniecki

 

W sobotę 29.07.2023r uczestniczyliśmy w VI Jarmarku Podziwerzynieckim- dziękujemy za zaproszenie MDK Podzwierzyniec Łańcut Mogliście nas zobaczyć przy naszym nowym namiocie!! A tam… Najważniejszy cel naszego przybycia na jarmark- pomoc dla Lenki Rupar poprzez rozprowadzanie budek lęgowych. Dziękujemy wszystkim osobom, które złożyły datki, ponieważ to dzięki nim udało się zebrać kwotę 2131 zl

Dla wszystkich przygotowany był smaczny bigos z dziczyzny a dzieci mogły posłuchać pogadanek edukacyjnch o zwierzętach

Zbiórki przeprowadzone przez młodych wolontariuszy

Młodzież ze Szkółka Piłkarska Błękit Żołynia pokazała swoją ogromną siłę  i chęć niesienia pomocy

Dzięki uprzejmości Proboszcza parafii: Ks. Zbigniewa Sroki, chłopaki podczas zbiórki pod kościołem w Wolce Grodziskiej zebrali 5343 zł – za co wielkie Bóg zapłać! 

Parafia w Wydrzu, na czele z Proboszczem ks. Henrykiem Frankowem także otworzyła swoje serca, dzięki nim zebrano po Mszy Świętej 3449 zł. 

Dziękujemy z całego serca Wolontariuszom ze 

Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Brzózie Stadnickiej oraz wszystkim darczyńcom, dzięki którym po Mszy Świętej w (parafii) zebrano do puszek: 

6980 zł oraz 500 koron Czeskich.

Zbiórka na Podzwierzyńcu

30.07.2023 dzięki uprzejmości ks. Alojzego Szwed, odbyła się zbiórka pieniędzy dla Lenki, przy parafii pw. św. Józefa w Łańcucie, którą zorganizowali absolwenci zespolu tanecznego Ekrol . Wolontariuszami byli zarówno absolwenci oraz założyciel zespołu – wychowawca Czesław Pantuła

Dziękujemy serdecznie za inicjatywę, dobre serca, poświęcony czas i przede wszystkim za przypomnienie, jak ogromną siłę ma wspólnota, pomimo mijającego czasu!

Na Podzwierzyńcu dzięki otwartym sercom ludzi zebrano: 8097, 50 zł

Charytatywny Zumba Maraton

Było wiele emocji, mnóstwo pozytywnej energii i cel który przyświęcał nam wszystkim! Dziękujemy Dagmarze Wytrykus oraz jej przyjaciołom instruktorom Zumba:
Anna Pecel , Anna Magdalena Maria
Anna Cisło-Molak, Anna Cisło-Molak
Ewelina Szumełda @ewelina.szumelda
Justyna Gardzińska @justynagardzinska
Milena Leja @fitnessmilena.official
Monika Marszałek Monika Marszałek
Monika Świder, Monika Świder
Jakub Tworek @kubatworekk
Karol Oszczudłowski @mr.karolovsky
Którzy przeprowadzili niesamowite zajęcia w GOK w Żołyni. Udało się zebrać 2643,37 zł! Dziękujemy!
Obszerniejsza relacja na Mydances Magazine! –> Link

Zbiórka dla Lenki przeprowadzona przez Stowarzyszenie Straż Grobowa Żołynia

Cel był jeden !Pomóc Lenie! Z takim nastawieniem, razem z Żołyńska Orkiestra Dęta wyruszyliśmy na podbój województwa lubelskiego. Pierwsze podziękowania kierujemy do Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie na czele z proboszczem ks. kan. Mirosławem Ładniakiem. Efekt? 11 213.01 zł, 25 € i 100 CHF Po pokazie w Lublinie udaliśmy się do Zwierzyńca do Kościoła pw. św. Jana Nepomucena w Parafia MB Królowej Polski w Zwierzyńcu na tamtejszą wieczorną Mszę Świętą. Tam udało nam się zebrać 4 480 zł i 22 € Do tego, wspólnie ze wszystkimi obecnymi członkami Straży Grobowej jednogłośnie postanowiliśmy przekazać do puszki 500zł od naszego Stowarzyszenia. Następne wielkie podziękowania kierujemy do: Przewóz Osób Dyrda Maria oraz Usługi Transportowe Prywatny Przewóz Osób Bogdan Sobuś którzy także dołączyli się do akcji pomocy dla Leny i pokryli koszty całego wyjazdu. Dziękujemy serdecznie wszystkim za wasze zaangażowanie które włożyliście w tą zbiórkę!! Obszerniesza relacja -> Link

Sprzedaż Jagodzianek i innych smakołyków

Dziękujemy serdecznie p. prezesowi GS w Żołyni Kazimierzowi Stopyra, p. Sołtysowi – Markowi Machowi, p. Vice Prezesowi GS w Żołyni Andrzej Szklanny za wytrwałe wspomaganie naszej małej Wojowniczki. Dzięki nim udało się zebrać 2250 zł. Dziękujemy!!

zbiórka w Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Leżajsku

Za sprawą życzliwości i wielkim sercom Ojców Bernardynów Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Leżajsku, którzy opowiedzieli swoim parafianom o naszej Lence, Wolontariusze mieli możliwość zbierania pieniędzy po każdej mszy świętej. Spotkaliśmy się tam z ogromną otwartością na pomoc, za co chcemy ze wszystkich sił podziękować – całej leżajskiej społeczności – wszystkim, którzy otworzyli przed nami swoje serca. Dzięki Wam Wolontariusze zebrali na rzecz Lenki aż: 27. 752, 44 zł ❗️ 27 euro ❗️47 dolarów❗️

Otwarcie Karpat Kebab Żołynia

8 Lipca odbyło się otwarcie Karpat Kebab Żołynia Kwota jaką udało się zebrać tego dnia to 6189,43 zł Puszka – 4759, 43 zł Połowa dochodu – 1430 zł Jesteście Wielcy❗️ Serdeczne podziękowania kierujemy do: Gastro For You – Józef Pietrzyk 🍿🍿 DR HOME Container System 🔥🔥 Karpat Kebab 🥙🥙 Dzięki wielkie ze gracie razem z nami ❗️ Ps. Kto nie jadł ❓ Zaglądnijcie KONIECZNIE❗️

Turniej strzelecki

Na turnieju strzeleckim zorganizowanym przez Koło Łowieckie „Kuropatwa” w Żołyni pojawiło się mnóstwo uśmiechu, frajdy, a wraz z nimi 4 tysiące złotych w ramach naszej zbiórki – za co ogromnie dziękujemy❗️

Piknik w Smolarzynach

KS Smolarzyny – Czas podsumować niedzielny piknik w naszej miejscowości. Zebraliśmy: 11.380,05 zł oraz 5 euro🥰 Kwota została przekazana przez nasze stowarzyszenie na konto fundacji LIVER z tytułem: Darowizna na rzecz Leny Rupar – Piknik w Smolarzynach. Dodatkowo podczas tego upalnego dnia wspierała nas ekipa z Piekarni GS Żołynia, która na swoim stanowisku zebrała kwotę: 2.340,00 zł ( podaną kwotę GS przekaże na konto samodzielnie). Możemy więc ogłosić! Całkowita suma pieniędzy zebrana dla Leny w tym dniu wyniosła: 13.720,05 zł i 5 euro Dziękujemy!!! 

PRZEWORSK!!! DZIĘKUJEMY!!!

Dzięki uprzejmości Władz miasta Urząd Miasta Przeworska i wielkim zaangażowaniu cioci Lenki Anna Dybka wolontariusze Szkoła Podstawowa nr 2 im. Hugona Kołłątaja w Przeworsku w miniony weekend podczas DNI PRZEWORSKA 2023 przeprowadzili zbiórkę charytatywną na rzecz Lenki. Zbiórka do puszek odbyła się również podczas Jarmarku dla Zdrowia 08.07 zorganizowanego przez SPZOZ Przeworsk🏥. Dziękujemy za hojność i otwarte serca❤️♥️♥️ Dzięki Wam udało się zebrać 5030,41 zł i 19 EUR Przeworsk – dziękujemy, ze gracie z nami ❗️

Orlik Żołynia

Niejednokrotnie piłkarze pokazali, jak świetnie potrafią grać❗️⚽️ Teraz pokazali, jakie maja WIELKIE SERCA ❗️♥️❗️♥️❗️♥️❗️♥️❗️♥️❗️♥️❗️♥️❗️♥️❗️♥️ Dziękujemy, ze gracie razem z nami❗️❗️❗️❗️ Orlik Żołynia 💪

zajęcia jogi z Panią instruktor Martą Horską

Dziękuję Wszystkim pięknie za tak liczny udział w dzisiejszej jodze 09/07/2023 – za Wasze otwarte serca, empatię i hojność. 😍😘♥️ Ćwiczyliście z ogromnym zaangażowaniem i skupieniem 🙏 Dzięki Waszemu wsparciu zebraliśmy do puszki na ręce Karolina Rusinek łącznie 2668 zł❗️🤩 Cała kwota zostanie przeznaczona na leczenie dla Lenki Gramy z Leną💓 Specjalne podziękowania również dla Sylwia Kwiatkowska, która zagrała nam pięknie na misach podczas relaksacji, Hotel Blue Diamond za vouchery przekazane na licytację, Rezydencja Julin Slow Life i Klub Fitness JUST FIT w Łańcucie za pomoc w organizacji, a także Daniel Horski za fotoshooting.😘😘 Jeszcze raz, z całego serca Wszystkim Wam dziękuję! ♥️♥️♥️ – Pamiętajcie, że dobro zawsze wraca z podwójną mocą 😍 Namaste 🙏)

Koło Łowieckie "Kuropatwa" w Żołyni

W dniu dzisiejszym – 09/07/2023 – odbyło się coroczne przystrzelanie broni kolegów z Naszego Koła. Ale nie to było najważniejsze. Miło nam było gościć uczestników, którzy wygrali licytację strzelań do rzutków i makiety rogacza na rzecz Lenki Rupar. Działo się.. Pod okiem instruktorów osoby te zaczynały swoją przygodę z myśliwską bronią palną!
Dziękujemy za obecność. Dzięki właśnie takim osobom zebraliśmy 2 tys zł i przekazujemy je na Lenke. Darz Bór 🌲🌳 Na tym nie kończymy… Zapraszamy 5 sierpnia do Stanicy Koła- tam dopiero będzie się działo 🙂
Kochani!
Udało się dzisiaj zebrać 2069.20 zł na leczenie Lenki, pieniądze zostaną przelane na konto fundacji Liver❤️
Dziękujemy za zaangażowanie i wytrwałość, bo kolejki były długie 😅
Jesteśmy bardzo dumni, że mamy takich wspaniałych klientów ❤️
Jeszcze raz dziękujemy!!

Podsumowanie minionego weekendu - 01-02.07.2023

W ten weekend działo się bardzo dużo❗️ Podsumowując weekend z Gramy z Leną był bardzo pracowity dla naszych wspaniałych wolontariuszy, za co już z całego serca im dziękujemy Dzięki uprzejmości organizatorów Ośrodek Kultury w Grodzisku Dolnym oraz władzom Gmina Tryńcza mogliśmy przeprowadzić zbiórkę 🙂 W Grodzisku Dolnym nasi wolontariusze działając razem z Myszką Miki i Kaczorem Donaldem zebrali kwotę 2099,91 zł. Uczestnicy Obchodów Dni Gminy Tryńcza wsparli nas kwotą 1254,90 zł. Wielkie podziękowania dla Krystian Herba, który wykonał znakomite rowerowe show 🚲🚲 Do DRUŻYNY #gramyzlena dołącza Rezydencja Julin Slow Life 🌲🌳🌲🌳🌲🌳 Dzięki uprzejmości właścicieli tego magicznego miejsca udało nam się zebrać 1135, 97 zł i 5 euro. Dziękujemy!

Strażacy grają z Lenką!

Strażacy ruszyli z nową akcją dla Lenki! Dziękujemy że jesteście z nami! 🙂 

25-lecie Klubu Motocyklowego Wehikuł - 24.06.2023

Chcielibyśmy podziękować Leżajski Klub Motocyklowy „Wehikuł” za możliwość zbiórki, za OGROMNE wsparcie dla naszych wolontariuszy!!
Szczególne podziękowania dla Prezesa Klubu „Cygana” – za życzliwe przyjęcie; chłopakom, którzy pomagali naszym wolontariuszom w zbiórce przy bramie głównej – m.in. byli to „Perełka”, „Arturo” i wielu, wielu innych, którzy zmieniali się przy bramie głównej , a niestety nie zapamiętaliśmy ksywek JESTESCIE MEEGA! Zarażaliście pozytywną energią, zachęcając do datków dla Lenki, tak efetywnie, ze w pewnym momencie banknoty nie mieściły się w puszcze!! J E S T E S C I E W I E L C Y Wiemy, że bez Was nie udało by się zebrać tyle kasy, a było to – 5543, 83 zł i 30 euro Wielki SZACUN Panowie!! Jeszcze raz dzięki i SZEROKOŚCI NA DRODZE!! Wracajcie ZAWSZE szczęśliwie i bezpiecznie do domów!! Również serdeczne podziękowania dla Bieszczackiego Vikinga, który z czystego serca podarował piękne rękodzieło na rzecz Leny Została wylicytowana za bagatela 1000 zł Gramy dalej bo watro !

Nowiny24.pl

Dziękujemy redakcji nowiny24 za nagłośnienie naszej akcji  –> Link

Bądź na Bieżąco!

facebook

Liver

siepomaga.pl